Güvenlik ve Gizlilik

www.caramelistanbul.com web sitesi Caramel İletişim Yayıncılık E-Ticaret tarafından işletilmekte olup, gizlilik politikası caramelistanbul.com üzerinden alınan bilgileri kapsamaktadır. Üyelik ve alışveriş sırasında alınan kişisel bilgiler ile online kredi kartı işlemlerinde alınan bilgiler, güvenli sunucu üzerinden Secure Socket Layering (SSL) şifreleme teknolojisi ile işlenmektedir.

Üyelik sırasında alınan kişisel bilgiler kesinlikle üçüncü şahıs ya da kurumlarla paylaşılmamakta olup sadece caramelistanbul.com sitesinden bilgi almanız ve caramelistanbul.com’daki işlemleriniz için kullanılmaktadır. Kredi kartınıza ilişkin bilgiler caramelistanbul.com sitesi veri tabanında ya da herhangi bir başka sistemde kesinlikle tutulmamaktadır. Sistemlerimize erişim şifreleme ile kısıtlı sayıda, belirli kişiler tarafından yapılmakta olup, yapılan tüm işlemler kayıt altına alınmaktadır.

Web sitemiz üzerinden bilgileriniz, SSL şifreleme yöntemiyle güvenli ortamda alınmaktadır. E-posta güvenli bir ortam değildir. Bu nedenle caramelistanbul.com’a gönderdiğiniz maillerde kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız; kredi kartı, müşteri bilgileri gibi güvenlik gerektiren bilgilerinizi e-posta ile kesinlikle iletmeyiniz.

Yapmış olduğunuz alışverişlerinize ilişkin bilgiler, size daha iyi hizmet sunabilmek ve tercihleriniz doğrultusunda size uygun fırsatlardan sizi erken haberdar edebilmek ve size özel teklifler sunmak üzere yardımcı olmaktadır. Bu bilgiler 3. şahıslar ya da kurumlarla başka bir marka ya da kurumun pazarlama, satış ya da iletişiminin yapılması için kesinlikle paylaşılmamakta olup, caramelistanbul.com sitesinden verilen hizmetlere ilişkin altyapı sağlayıcı üzerinden, işlem talepleriniz için güvenli olarak site faaliyetleri kapsamında kullanılmaktadır.

Üyeliğiniz sırasında alınan kişisel bilgileriniz, sadece caramelistanbul.com'daki işlemleriniz ve sitemiz üzerinden daha iyi hizmet alabilmeniz için kullanılacak olup, bu bilgilerin gizliliği hususundaki hassasiyetimizi bilmenizi isteriz. Ürünler üzerinde istemiş olduğunuz kişiselleştirme taleplerinize istinaden, sadece ürün üzerinde görünmesini istediğiniz kişisel bilgileriniz, tedarikçi firma ile ürünün hazırlanabilmesi için paylaşılacaktır.

Üyeliğinizin sonlandırılması isteğiniz ya da caramelistanbul.com’dan bilgi ve e-posta almayı istemediğimiz durumda kişisel bilgileriniz sistemimizden derhal silinecektir. Ancak talebinizden önce işleme alınmış gönderiler size üyelik iptali isteğiniz olmuş olmasına rağmen gelebilir. Bu süre en fazla 15 gün olacaktır. Bu konudaki anlayışınız için teşekkür ederiz.

Caramelistanbul.com sitesinde yer alan reklam (banner) alanları üzerinden, tıkladığınız takdirde farklı internet sitelerine erişim sağlayabilirsiniz. Bu durumda yönlendirilmiş olduğunuz internet adresi internet explorer programınızın adres kısmında görünecektir. Yönlenmiş olduğunuz sitede vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizden hiçbir şekilde caramelistanbul.com sorumlu değildir.

Caramelistanbul.com’a üye olmak için adınız,soyadınız, e-posta adresiniz, cep telefonunuz, cinsiyetiniz ve doğum tarihinizi vermeniz gereklidir. Ancak alışverişiniz sırasında hız ve kolaylık kazanmanız için teslimat ve fatura adreslerinizi de bir kereye mahsus olmak üzere kaydedebilirsiniz. Bu bilgiler 3. şahıslarla yada kurumlarla caramelistanbul.com’dan alacağınız hizmet ve bilgilendirme işleri dışında kullanılmayacaktır. Bilgilerinizi dilediğiniz zaman şifrenizi girerek kendiniz güncelleyebilirsiniz. Üye girişi yaparak sitede işlem yaptıktan sonra, ana sayfada yer alan Çıkış butonunu tıklayarak sistemden çıkmanızı öneririz.

Caramelistanbul.com’a üye olarak ve alışveriş yaparak sitenin güvenlik ve gizlilik politikasını kabul etmiş sayılırsınız. Caramelistanbul.com, gizlilik ve güvenlik politikalarını güncelleme ve değiştirme hakkını saklı tutar. Sitedeki içerik ve bilgiler göründüğü şekilde kabul edilmelidir.

caramelistanbul.com’da kullanılan tüm görsel ve yazılı içeriğin hakkı Caramel İletişim Yayıncılık E Ticaret’e aittir. Caramelistanbul.com’daki herhangi bir içerik, bilgi, yazılı ya da görsel malzeme, illüstrasyon Türkiye’de ya da dünyada izinsiz olarak kullanılamaz. Tespit edilen izinsiz kullanımlar için yasal işlem başlatılacaktır.

Amacımız, caramelistanbul.com’daki tüm bilgilerin eksiksiz, hatasız olmasını sağlamak, teknolojik ya da sistemsel nedenlerden ötürü yanlış bir bilgi vermesine imkan vermemek; tapaj ve yazım hatalarının olmamasını sağlamaktır. Ancak istemeden oluşacak bu gibi hataları caramelistanbul.com, tespit edildiği anda hemen düzeltecektir. Üyelerine bu düzeltmeye ilişkin toplu bir bildirimde bulunmayacaktır. Durumdan doğrudan etkilenen bir üye/üyeler sözkonusu ise konu ile ilgili olarak kendisiyle/kendileriyle irtibata geçilecektir.

Caramelistanbul.com’daki içeriklere ilişkin başka şahıs ya da kurumlara hiçbir şekilde bir vekalet ya da teminat vermesi sözkonusu değildir.

Caramelistanbul.com’a sözlü, e-posta ile ya da yazılı olarak iletilecek kişisel bilgi dışındaki tüm materyal, öneri, yorum ve fikrin gizli olmadığı ve kayıtsız şartsız olarak iletildiği kabul edilecektir. İletilen materyal, öneri, yorum, fikir için herhangi bir ücret ya da başka bir menfaat talep edilemez.

Oluşabilecek herhangi bir ihtilaf, yasa dışı kullanım ya da kötü kullanımda İstanbul Mahkemeleri yetkili olacaktır. Site üzerinde dış sistemler tarafından yapılacak kötü kullanım, yasa dışı işlemde caramelistanbul.com birinci derecede takipçi olacaktır, yasal işlemler derhal başlatılacaktır.

Caramelistanbul.com ile ilişkili her türlü sorunuz ve ürünlere ilişkin detaylı bilgi için musterihizmetleri@caramelistanbul.com ’dan e-posta yoluyla bilgi alabilirsiniz.


Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.